Strona 11 z 14
vita - aiden
: sob cze 20, 2026 11:51 pm
autor: Aiden O'Cahallan
jak już powiedziałaś A to powiedz B
a nie mi tu wciskasz, że mam zapomnieć
to dlaczego kończymy na ochocie? zapraszam do całowania
uwielbiam patrzeć w twoje oczy, pięknie niebieskie jak bezkresny ocean
mhm, czyli tak się bawimy, rozumiem
iskiereczka
vita - aiden
: sob cze 20, 2026 11:59 pm
autor: vita holloway
NIE
przecież zawsze je całuje
uwielbiam też twoje tatuaże, są bardzo hot, nie mogę przestać się na nie patrzeć jak bierzesz prysznic hah
vohnyk
vita - aiden
: ndz cze 21, 2026 12:09 am
autor: Aiden O'Cahallan
Vita
wycisnę to z ciebie, choćbym miał cię całą noc torturować
no całujesz, całujesz, ale najwidoczniej za mało. Wychodzi na to, że mam braki
czyli rozumiem, że mam je częściej eksponować, tak? dla ciebie wszystko
ahh, no i po co to mówiłem? Jeszcze będziesz unikać mojego spojrzenia
teraz mniej poetycko, ale coś, co już ci nie raz mówiłem, jesteś strasznie seksowna i ciężko odwrócić od ciebie spojrzenie, zarówno w ciągu dnia, a zwłaszcza w nocy
iskiereczka
vita - aiden
: ndz cze 21, 2026 12:38 am
autor: vita holloway
Aiden
czy to jest obietnica?
dobrze to zacałuje cię następnym razem, sam się o to prosiłeś...
będziesz musiał mnie zmuszać siłą, żebym jednakgo nie unikała
aww, zasłużyłeś na nagrodę
vohnyk
vita - aiden
: ndz cze 21, 2026 12:23 pm
autor: Aiden O'Cahallan
groźba
groźba z obietnicą, chociaż jak teraz o tym myślę, to nie wiem czy to cię zmusi w przyszłości do mówienia od razu prawdy
nie mogę się doczekać
może nie siłą, może po prostu powinienem sprawić, że będziesz sama chciała patrzeć

nagrodę? jestem zainteresowany
iskiereczka
vita - aiden
: ndz cze 21, 2026 1:21 pm
autor: vita holloway
nie rozumiem co to za insynuacje
jestem ciekawa jak tego dokonasz, vohnyku (˵ •̀ ᴗ - ˵ ) ✧
chciałbyś wszystko wiedzieć, pffttt, nie ma tak łatwo!
następnego dnia
jednak nie dam rady się dzisiaj spotkać
raincheck?
vohnyk
vita - aiden
: ndz cze 21, 2026 1:27 pm
autor: Aiden O'Cahallan
wszystko w swoim czasie, iskiereczko

*
wszystko w porządku?
iskiereczka
vita - aiden
: ndz cze 21, 2026 1:31 pm
autor: vita holloway
a czemu miałoby nie być?
po prostu nie mogę się spotkać
zapomniałam, że muszę coś pozałatwiać
nie będę dzisiaj zbyt dobrą partnerką do całowania
vohnyk
vita - aiden
: ndz cze 21, 2026 1:38 pm
autor: Aiden O'Cahallan
mhm
a jak pozałatwianie spraw odnosi się do tego, że nie będziesz dobrą partnerką do całowania po wykonaniu ich?
mimo wszystko to brzmi, jakby coś nie było w porządku
iskiereczka
vita - aiden
: ndz cze 21, 2026 1:40 pm
autor: vita holloway
nie mam ochoty o tym rozmawiać
wynagrodzę ci to w tygodniu, dobrze?
tylko sie nie gniewaj, proszę
vohnyk