Strona 7 z 14
vita - aiden
: sob cze 20, 2026 12:36 am
autor: vita holloway
przecież wiesz gdzie jestem (๑ᵔ⤙ᵔ๑)
jejku jaka słodzinka kochana ahhhhh
aiden a ty lubisz takie mizianie po pleckach?
also, mogę ci zadać jeszcze jedno pytanie? (╭ರ_•́)
vohnyk
vita - aiden
: sob cze 20, 2026 12:43 am
autor: Aiden O'Cahallan
wieem, i chyba będę musiał zrobić przystanek wracając od rodziców

lubię :>
i zakładam, że ty też lubisz, patrząc na to, jak wczoraj szybko zasnęłaś
śmiało pytaj
iskiereczka
vita - aiden
: sob cze 20, 2026 12:50 am
autor: vita holloway
zapraszam, może nawet poczekam z prysznicem na ciebie
zapamietam c:
taak, uwielbiam.
szkoda tylko, że tak szybko zniknąłeś dzisiaj rano bez pożegnania chlip chlip
vohnyk
vita - aiden
: sob cze 20, 2026 1:01 am
autor: Aiden O'Cahallan
ohhhhh, teraz jak już to napisałaś, to musisz poczekać z tym prysznicem
musisz mi wybaczyć, jechałem do mieszkania ogarnąć się przed pracą, a zaspałem
ciężko się wstawało, bo byłaś przytulona jak koala do eukaliptusa
poza tym tak słodko spałaś, że nie miałem serca cię budzić
no dobra, ale jakie to pytanie????
iskiereczka
vita - aiden
: sob cze 20, 2026 1:09 am
autor: vita holloway
czekam
jesteś mięciutki, trudno było się odkleić (˚ ˃̣̣̥⌓˂̣̣̥ )
po prostu zastanawiałam się czy jest jakiś powód tego, że to zawsze ja do ciebie piszę
nie myślisz o mnie?(·•᷄ࡇ•᷅ )
vohnyk
vita - aiden
: sob cze 20, 2026 1:22 am
autor: Aiden O'Cahallan
za jakąś chwilę będę się zbierać, więc do godzinki przyjadę
ależ ja nawet nie chciałem, żebyś się odklejała, tylko że niestety mój budzik miał inne zdanie na ten temat

myślę i to intensywnie
nie ma jakiegoś szczególnego powodu, nie musisz sobie zawracać tym głowy
po prostu... tak mam
ale postaram się poprawić

iskiereczka
vita - aiden
: sob cze 20, 2026 1:28 am
autor: vita holloway
jesteś może głodny czy już coś jadłeś u rodziców?
dobrze, to upewnie się, że owinę cię tak mocno nogami, że rano nie wyjdziesz, dopóki ja nie ruszę się do pracy (๑'ᵕ'๑)⸝*
hm
no dobrze...
ᵔ ᵕ ᵔ ale jak jestem too much to powiedz
vohnyk
vita - aiden
: sob cze 20, 2026 1:37 am
autor: Aiden O'Cahallan
nie jadłem, na chwilę do nich wpadłem tylko
może coś zamówimy? na co masz ochotę?
nie jestem pewien, czy to groźba, czy obietnica
ale podoba mi się

nie jesteś too much, Vita
ktoś ci kiedyś tak powiedział, że tak o sobie myślisz?
iskiereczka
vita - aiden
: sob cze 20, 2026 1:41 am
autor: vita holloway
niedaleko jeziora jest zajebista budka z kebabem...
może miałbyś ochotę na kebsika i spacer zanim wrócimy do mnie?
oczywiście, że groźba.. za kogo ty mnie masz? UGH
pamiętasz rozmowę o myślach etc?
upewniam się po prostu c:
vohnyk
vita - aiden
: sob cze 20, 2026 1:53 am
autor: Aiden O'Cahallan
wiem o którego chodzi, wieeeki tam nie jadłem
zadzwonię, jak będę dojeżdżać, żebyś zeszła na dół, ok?
ahh jakże bym mógł, proszę mnie zakuć w kajdanki za te oburzające insynuacje
pamiętam
więc ustalmy, że jak będziesz too much, to po prostu ci powiem, żebyś teraz nie zawracała sobie głowy na ten temat, okej?
iskiereczka