Strona 8 z 14
vita - aiden
: sob cze 20, 2026 1:57 am
autor: vita holloway
yaay!
sos ostry czy łagodny? ankietę wypełniam
kajdanki to mógłbyś przynieść kiedyś ze sobą, albo sama nam kupię
dobrze, sir
vohnyk
vita - aiden
: sob cze 20, 2026 2:03 am
autor: Aiden O'Cahallan
ostry
a ty jaką dałaś odpowiedź w ankiecie?
wiesz, że ja nie zakuwam ludzi w kajdanki?
a mógłbym
chociaż wolę zostawić to dla specjalnych osób
musimy o tym pomyśleć
SIR
iskiereczka
vita - aiden
: sob cze 20, 2026 2:06 am
autor: vita holloway
za kogo ty mnie masz? oczywiście, że nie jestem masochistką
tylko OSTRY
ah
to ja nie jestem dla ciebie kimś specjalnym, kochanie?
vohnyk
vita - aiden
: sob cze 20, 2026 2:12 am
autor: Aiden O'Cahallan
popatrz, nawet mamy te same preferencje w sosie do kebaba
no właśnie chodzi mi o to, że jesteś
nie chciałbym tak cudownej rzeczy wykonywać z randomowymi ludźmi
tylko ciebie chce przypinać tymi kajdankami, żabciu
iskiereczka
vita - aiden
: sob cze 20, 2026 2:16 am
autor: vita holloway
kto by pomyślał, że dwoje randomowych ludzików będzie miało tyle wspólnego, huh?
czy złamie jakieś zasady w naszym układzie, jeśli powiem ci, że tęsknie?
vohnyk
vita - aiden
: sob cze 20, 2026 2:24 am
autor: Aiden O'Cahallan
tak naprawdę wszechświat złącza ze sobą miłośników sosu ostrego, wiedziałaś o tym?
to ty masz tu główną decyzyjność co do zasad
ale myślę, że możemy przymknąć na to tym razem oko
niedługo będę, malutka.
iskiereczka
vita - aiden
: sob cze 20, 2026 2:28 am
autor: vita holloway
pięknie powiedziane, Aiden
dobrze, musimy rozpisać te zasady
żeby żadne z nas nie miało cienia wątpliwości
1. sypiamy tylko ze sobą?
vohnyk
vita - aiden
: sob cze 20, 2026 2:35 am
autor: Aiden O'Cahallan
tak.
jak sama stwierdziłaś, nie lubisz się dzielić
ja zresztą również.
2. randki, aby dbać o naszą dobrą relację - raz na tydzień czy na dwa?
iskiereczka
vita - aiden
: sob cze 20, 2026 2:42 am
autor: vita holloway
to prawda, nie lubię
hm, jedna na tydzień brzmi idealnie
postaram się znaleźć dla ciebie wtedy czas w moim grafiku
3. pamiętamy by do siebie napisać przynajmniej dwa razy w tygodniu? żeby sprawdzić co tam u nas?
vohnyk
vita - aiden
: sob cze 20, 2026 2:54 am
autor: Aiden O'Cahallan
w porządku, pasuje mi. Możemy ustalić, że głównie w dni, kiedy się nie widzimy, żeby poza tym też się interesować
4. szczerość, jeśli nagle pojawi się ktoś inny? Żeby nie zostawiać drugiej osoby w niewiadomej
iskiereczka