Strona 9 z 14

vita - aiden

: sob cze 20, 2026 2:58 am
autor: vita holloway
iskiereczka
dobrze, idealnie, przynajmniej będziemy wiedzieli co się u nas dzieje i w odpowiednim momencie przerwiemy to wszystko c:
5. w nasz układ nie wchodzi zakochanie się w drugiej osobie
skupiamy się tylko i wyłącznie na dobrej zabawie i umileniu sobie towarzystwa, tak?
Wiadomość...
vohnyk

vita - aiden

: sob cze 20, 2026 3:07 am
autor: Aiden O'Cahallan
vohnyk
dokładnie, nikt nie poczuje się zraniony
tak, i na przyjemnościach
hmm co jeszcze
co z tym tęsknieniem?
Wiadomość...
iskiereczka

vita - aiden

: sob cze 20, 2026 3:10 am
autor: vita holloway
iskiereczka
mhm, idealnie <3
możemy za sobą tęsknić od czasu do czasu
to chyba zdrowe uczucie co nie?
Wiadomość...
vohnyk

vita - aiden

: sob cze 20, 2026 4:11 am
autor: Aiden O'Cahallan
vohnyk
w końcu jest za czym tęsknić, prawda?
Obrazek
o czymś jeszcze powinniśmy pamiętać?
Wiadomość...
iskiereczka

vita - aiden

: sob cze 20, 2026 4:19 am
autor: vita holloway
iskiereczka
nie schlebiaj sobie
Obrazek
ale tak *_*
hm, sama nazwa mówi friends with benefits
więc jak któreś z nas będzie potrzebowało przysługi to sobie pomożemy, a potem nagrodzimy siebie nawzajem?
Wiadomość...
vohnyk

vita - aiden

: sob cze 20, 2026 4:26 am
autor: Aiden O'Cahallan
vohnyk
Obrazek
ktoś tu chyba potrzebuje odświeżenia pamięci, skoro twierdzisz, że mam sobie nie schlebiać
deal pasuje mi
z tobą to jestem chętny na każdy benefit 😏😏
Wiadomość...
iskiereczka

vita - aiden

: sob cze 20, 2026 4:29 am
autor: vita holloway
iskiereczka
chyba potrzebuje przypomnienia, rybko
zostawiaj tych rodziców i przyjeżdzaj już bo uschnę niczym mój kaktus na parapecie
zapominamy o czymś jeszcze?
jakieś inne wymagania lub reguły chciałby dopisać do naszego układu, O'Cahallan?
Wiadomość...
vohnyk

vita - aiden

: sob cze 20, 2026 4:37 am
autor: Aiden O'Cahallan
vohnyk
najpierw jedzenie, myszko
bo potem będziesz mi marudzić, że jesteś głodna, a już potem nie mam zamiaru wychodzić z twojego łóżka
no i myślę, że najważniejsze
trzymanie emocji na wodzy, żebyśmy się w sobie nie zakochali
bo to tylko seks, tak?
Wiadomość...
iskiereczka

vita - aiden

: sob cze 20, 2026 4:41 am
autor: vita holloway
iskiereczka
jejku widzisz przez ciebie zapominam o tak ważnej rzeczy jaką jest kebsik
co ty ze mną robisz, vohnyku, hm?
tak, to tylko seks
a co zrobimy jeżeli któreś się zakocha?
po prostu podziękujemy sobie, co nie?
Wiadomość...
vohnyk

vita - aiden

: sob cze 20, 2026 4:48 am
autor: Aiden O'Cahallan
vohnyk
sama widzisz, a jeszcze twierdzisz, że mam sobie nie schlebiać
myślę, że tak będzie najsensowniej
żeby druga osoba nie czuła się niekomfortowo, zwłaszcza jeśli nie odwzajemni uczuć
jestem dobrej myśli, Holloway. Ja się nie zakochuje, więc ty się pilnuj i będzie wszystko cacy 😌
Wiadomość...
iskiereczka