Strona 9 z 14
vita - aiden
: sob cze 20, 2026 2:58 am
autor: vita holloway
dobrze, idealnie, przynajmniej będziemy wiedzieli co się u nas dzieje i w odpowiednim momencie przerwiemy to wszystko c:
5. w nasz układ nie wchodzi zakochanie się w drugiej osobie
skupiamy się tylko i wyłącznie na dobrej zabawie i umileniu sobie towarzystwa, tak?
vohnyk
vita - aiden
: sob cze 20, 2026 3:07 am
autor: Aiden O'Cahallan
dokładnie, nikt nie poczuje się zraniony
tak, i na przyjemnościach
hmm co jeszcze
co z tym tęsknieniem?
iskiereczka
vita - aiden
: sob cze 20, 2026 3:10 am
autor: vita holloway
mhm, idealnie
możemy za sobą tęsknić od czasu do czasu
to chyba zdrowe uczucie co nie?
vohnyk
vita - aiden
: sob cze 20, 2026 4:11 am
autor: Aiden O'Cahallan
w końcu jest za czym tęsknić, prawda?
o czymś jeszcze powinniśmy pamiętać?
iskiereczka
vita - aiden
: sob cze 20, 2026 4:19 am
autor: vita holloway
nie schlebiaj sobie
ale tak
hm, sama nazwa mówi friends with benefits
więc jak któreś z nas będzie potrzebowało przysługi to sobie pomożemy, a potem nagrodzimy siebie nawzajem?
vohnyk
vita - aiden
: sob cze 20, 2026 4:26 am
autor: Aiden O'Cahallan
ktoś tu chyba potrzebuje odświeżenia pamięci, skoro twierdzisz, że mam sobie nie schlebiać
deal pasuje mi
z tobą to jestem chętny na każdy benefit


iskiereczka
vita - aiden
: sob cze 20, 2026 4:29 am
autor: vita holloway
chyba potrzebuje przypomnienia, rybko
zostawiaj tych rodziców i przyjeżdzaj już bo uschnę niczym mój kaktus na parapecie
zapominamy o czymś jeszcze?
jakieś inne wymagania lub reguły chciałby dopisać do naszego układu, O'Cahallan?
vohnyk
vita - aiden
: sob cze 20, 2026 4:37 am
autor: Aiden O'Cahallan
najpierw jedzenie, myszko
bo potem będziesz mi marudzić, że jesteś głodna, a już potem nie mam zamiaru wychodzić z twojego łóżka
no i myślę, że najważniejsze
trzymanie emocji na wodzy, żebyśmy się w sobie nie zakochali
bo to tylko seks, tak?
iskiereczka
vita - aiden
: sob cze 20, 2026 4:41 am
autor: vita holloway
jejku widzisz przez ciebie zapominam o tak ważnej rzeczy jaką jest kebsik
co ty ze mną robisz, vohnyku, hm?
tak, to tylko seks
a co zrobimy jeżeli któreś się zakocha?
po prostu podziękujemy sobie, co nie?
vohnyk
vita - aiden
: sob cze 20, 2026 4:48 am
autor: Aiden O'Cahallan
sama widzisz, a jeszcze twierdzisz, że mam sobie nie schlebiać
myślę, że tak będzie najsensowniej
żeby druga osoba nie czuła się niekomfortowo, zwłaszcza jeśli nie odwzajemni uczuć
jestem dobrej myśli, Holloway. Ja się nie zakochuje, więc ty się pilnuj i będzie wszystko cacy

iskiereczka